Birds Puzzles For Toddlers

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 10 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Eğlenceli, heyecanlı ve aynı zamanda da eğitici olan bu oyunu siz de sakın kaçırmayın...

 Çocukların en sevdiği hayvan olan kuşlarla dolu bu oyun çocukların çok dikkatini çekecek. Çocukları eğlendirirken eğiten bu oyunda birbirinden faydalı bilgiler bulunmaktadır. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu eğlenceli oyun kaliteli ve güvenilirdir. Bu oyunda çocuklar yapboz kullanarak bazı kuşların isimlerini ve şekillerini öğrenecekler. Keyifli zaman geçirmelerini sağlayan bu oyuna alışan çocuklar artık bu oyundan hiç ayrılmak istemeyecekler.

 Anne ve babaların da desteklediği ve onayladığı bu oyun onların içini rahatlatacak. Çocukların gelişimini önemseyen bu oyunda onların gelişimini olumsuz yönde etkileyecek hiçbir özellik bulunmamaktadır. Çocuklar bu oyunda yapboz yaparak kuşların şekillerini, isimlerini ve yaşadığı yerleri öğrenecek. Hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de yeni yeni şeyler öğrenecekler. Çocukların hayvanlar alemindeki kuş sınıfının birbirinden kaliteli oyunlarını oynamaları için üretilmiş olan bu harika oyuna sahip olmak için yapmanız gereken şey sadece indir butonuna basmak. 

 Bu oyunu siz de hemen indirin ve çocukların gelişimine destek olun. Çocukların hem eğlenmesini hem de kuşlar ile ilgili yeni şeyler öğrenmesini sağlayan bu oyun aynı zamanda onların gelişim alanlarını da destekleyerek daha bilinçli ve bilgili olmalarını sağlamakta. Hemen indir butonuna basın ve bu mükemmel oyunu siz de indirin. 

Birds Puzzles For Toddlers indir